Federación Galega de Petanca
26/09/2020 08:38

FP Europeo/Mundial 2020

Este fn de semana celebrase a Fase Previa Europeo/Mundial, el Mojácar, Almería Fotos

Ver
0 Gostei · 0 Comentários

Gostei Comentar
Federación Galega de Petanca
23/09/2020 05:45

FP CE Dupletas Primeira e Segunda

Este fin de semana celebrouse a FP CE Dupletas Primeira e Segunda, cos seguintes resultados: Fotos Primeira Categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: C. P. Ensino Subcampión:  C. P. Ensino Terceiro: C. P. Teis Cuarto: C. P. Teis Segunda Categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: P. Condado Salvaterra  Subcampión:  C. P. Vigo Terceiro: C. P. Breogán Cuarto: A.C.D. Xestas

Ver
0 Gostei · 0 Comentários

Gostei Comentar
Federación Galega de Petanca
13/09/2020 08:00

Fase Previa CE Tripletas Primeira e Xuvenil

Este fin de semana celebrouse a FP CE Tripletas de Primeira e Xuvenil, cos seguintes resultados: Fotos Primeira Categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: C. P. Ensino Subcampión:  C. P. Teis Terceiro: C. P. Florida Cuarto: C.C.D Bolos da Carrasca Categoría Xuvenil: Campión: Emanuel Rodrigueez Subcampión: Uxía López Terceiro: Almudena

Ver
0 Gostei · 0 Comentários

Gostei Comentar
Federación Galega de Petanca
06/09/2020 17:53

FP CE Tripletas de Segunda e Feminina

Este fin de semana celebrouse a FP CE Tripletas de Segunda e Feminina, cos seguintes resultados: Fotos Segunda categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: C. P. Breogán A Subcampión:  C. P. Vigo Terceiro: A.C.R. Pardavila Cuarto: ACD Xestas Categoría Feminina, As  duas primeiras representaran a Galicia nos Campionatos de España. Campión: C. P. Ensino Subcampión: C. P. San Xoán Terceiro: C. P. Ensino Cuarto: C. P. Valladares

Ver
0 Gostei · 0 Comentários

Gostei Comentar
Federación Galega de Petanca
30/08/2020 08:00

FP CE Individial Masculino, Feminino e Xuvenil

Este fin de semana celebrouse a FP CE Individial Masculino, Feminino e Xuvenil, cos seguintes resultados: Categoría Masculina, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: David Rodriguez Ribeiro (Ensino) Subcampión:  Benito Lorenzo (Teis) Terceiro: Diego Quinteiro (Teis) Cuarto: José Davila (Ensino) Categoría Feminina, A  primeira representara a Galicia nos Campionatos de España. Campioa: Emilia Costas (Carrasca) Subcampioa: Monica Fernandez (Carrasca) Terceiras: Antrea Mariño (Vigo)            … Ver mais

Ver
0 Gostei · 0 Comentários

Gostei Comentar
Calendário
Setembro 2020
SegTerQuaQuiSexSábDom
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Siga toda a informação da competição em seu telefone móvel iPhone ou Android
Patrocinadores
Elevaciones Rama
Alquiler de maquinaria
Ver Elevaciones Rama
Leverade
Software para Federaciones
Ver Leverade
Propetanque
Todo para a petanca
Ver Propetanque
Elevaciones Rama
Alquiler de maquinaria
Ver Elevaciones Rama
UFEDEGA
Unión Federacións Deportivas Galicia
Ver UFEDEGA

Seu navegador não foi capaz de carregar todos os recursos de nossa web, é possível que tenha sido bloqueados por um firewall, um proxy, algum complemento ou a configuração de seu navegador.

Pode clicar Ctrl + F5 ou Ctrl + Shift + R para forçar seu navegador a tentar descarregá-los novamente, ou se isto não funcionar, utilizar outro navegador ou contatar seu administrador de sistema ou provedor de Internet para solucionar este problema.