Federación Galega de Petanca
26/09/2020 08:38

FP Europeo/Mundial 2020

Este fn de semana celebrase a Fase Previa Europeo/Mundial, el Mojácar, Almería Fotos

Siehe
0 Wie · 0 Kommentare

Wie Kommentieren
Federación Galega de Petanca
23/09/2020 05:45

FP CE Dupletas Primeira e Segunda

Este fin de semana celebrouse a FP CE Dupletas Primeira e Segunda, cos seguintes resultados: Fotos Primeira Categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: C. P. Ensino Subcampión:  C. P. Ensino Terceiro: C. P. Teis Cuarto: C. P. Teis Segunda Categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: P. Condado Salvaterra  Subcampión:  C. P. Vigo Terceiro: C. P. Breogán Cuarto: A.C.D. Xestas

Siehe
0 Wie · 0 Kommentare

Wie Kommentieren
Federación Galega de Petanca
13/09/2020 08:00

Fase Previa CE Tripletas Primeira e Xuvenil

Este fin de semana celebrouse a FP CE Tripletas de Primeira e Xuvenil, cos seguintes resultados: Fotos Primeira Categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: C. P. Ensino Subcampión:  C. P. Teis Terceiro: C. P. Florida Cuarto: C.C.D Bolos da Carrasca Categoría Xuvenil: Campión: Emanuel Rodrigueez Subcampión: Uxía López Terceiro: Almudena

Siehe
0 Wie · 0 Kommentare

Wie Kommentieren
Federación Galega de Petanca
06/09/2020 17:53

FP CE Tripletas de Segunda e Feminina

Este fin de semana celebrouse a FP CE Tripletas de Segunda e Feminina, cos seguintes resultados: Fotos Segunda categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: C. P. Breogán A Subcampión:  C. P. Vigo Terceiro: A.C.R. Pardavila Cuarto: ACD Xestas Categoría Feminina, As  duas primeiras representaran a Galicia nos Campionatos de España. Campión: C. P. Ensino Subcampión: C. P. San Xoán Terceiro: C. P. Ensino Cuarto: C. P. Valladares

Siehe
0 Wie · 0 Kommentare

Wie Kommentieren
Federación Galega de Petanca
30/08/2020 08:00

FP CE Individial Masculino, Feminino e Xuvenil

Este fin de semana celebrouse a FP CE Individial Masculino, Feminino e Xuvenil, cos seguintes resultados: Categoría Masculina, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: David Rodriguez Ribeiro (Ensino) Subcampión:  Benito Lorenzo (Teis) Terceiro: Diego Quinteiro (Teis) Cuarto: José Davila (Ensino) Categoría Feminina, A  primeira representara a Galicia nos Campionatos de España. Campioa: Emilia Costas (Carrasca) Subcampioa: Monica Fernandez (Carrasca) Terceiras: Antrea Mariño (Vigo)            … Siehe mehr

Siehe
0 Wie · 0 Kommentare

Wie Kommentieren
Kalender
September 2020
MoDiMiDoFrSamSon
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Folgen Sie allen Informationen des Wettbewerbs auf Ihrem iPhone oder Android
Sponsoren
Elevaciones Rama
Alquiler de maquinaria
Siehe Elevaciones Rama
Leverade
Software para Federaciones
Siehe Leverade
Propetanque
Todo para a petanca
Siehe Propetanque
Elevaciones Rama
Alquiler de maquinaria
Siehe Elevaciones Rama
UFEDEGA
Unión Federacións Deportivas Galicia
Siehe UFEDEGA

Ihr Browser war nicht in der Lage, alle Ressourcen unserer Website zu laden, es ist möglich, dass sie durch eine Firewall, einen Proxy, eine Ergänzung oder die Konfiguration Ihres Browsers blockiert wurden.

Sie können versuchen, Strg + F5 oder Strg + Umschalt + R zu drücken, um Ihren Browser zu zwingen, erneut zu versuchen, sie herunterzuladen, oder, falls dies nicht funktioniert, einen anderen Browser zu benutzen oder Ihren Systemadministrator oder Internet-Provider zu kontaktieren, um dieses Problem zu lösen.