Federación Galega de Petanca
26/09/2020 08:38

FP Europeo/Mundial 2020

Este fn de semana celebrase a Fase Previa Europeo/Mundial, el Mojácar, Almería Fotos

Veure
0 M'agrada · 0 Comentaris

M'agrada Comentar
Federación Galega de Petanca
23/09/2020 05:45

FP CE Dupletas Primeira e Segunda

Este fin de semana celebrouse a FP CE Dupletas Primeira e Segunda, cos seguintes resultados: Fotos Primeira Categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: C. P. Ensino Subcampión:  C. P. Ensino Terceiro: C. P. Teis Cuarto: C. P. Teis Segunda Categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: P. Condado Salvaterra  Subcampión:  C. P. Vigo Terceiro: C. P. Breogán Cuarto: A.C.D. Xestas

Veure
0 M'agrada · 0 Comentaris

M'agrada Comentar
Federación Galega de Petanca
13/09/2020 08:00

Fase Previa CE Tripletas Primeira e Xuvenil

Este fin de semana celebrouse a FP CE Tripletas de Primeira e Xuvenil, cos seguintes resultados: Fotos Primeira Categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: C. P. Ensino Subcampión:  C. P. Teis Terceiro: C. P. Florida Cuarto: C.C.D Bolos da Carrasca Categoría Xuvenil: Campión: Emanuel Rodrigueez Subcampión: Uxía López Terceiro: Almudena

Veure
0 M'agrada · 0 Comentaris

M'agrada Comentar
Federación Galega de Petanca
06/09/2020 17:53

FP CE Tripletas de Segunda e Feminina

Este fin de semana celebrouse a FP CE Tripletas de Segunda e Feminina, cos seguintes resultados: Fotos Segunda categoría, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: C. P. Breogán A Subcampión:  C. P. Vigo Terceiro: A.C.R. Pardavila Cuarto: ACD Xestas Categoría Feminina, As  duas primeiras representaran a Galicia nos Campionatos de España. Campión: C. P. Ensino Subcampión: C. P. San Xoán Terceiro: C. P. Ensino Cuarto: C. P. Valladares

Veure
0 M'agrada · 0 Comentaris

M'agrada Comentar
Federación Galega de Petanca
30/08/2020 08:00

FP CE Individial Masculino, Feminino e Xuvenil

Este fin de semana celebrouse a FP CE Individial Masculino, Feminino e Xuvenil, cos seguintes resultados: Categoría Masculina, Os tres primeiros representaran a Galicia nos Campionatos de España Campión: David Rodriguez Ribeiro (Ensino) Subcampión:  Benito Lorenzo (Teis) Terceiro: Diego Quinteiro (Teis) Cuarto: José Davila (Ensino) Categoría Feminina, A  primeira representara a Galicia nos Campionatos de España. Campioa: Emilia Costas (Carrasca) Subcampioa: Monica Fernandez (Carrasca) Terceiras: Antrea Mariño (Vigo)            … Veure més

Veure
0 M'agrada · 0 Comentaris

M'agrada Comentar
Calendari
Octubre 2020
DillDimDmcDijDivDisDiu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Patrocinadors
Elevaciones Rama
Alquiler de maquinaria
Veure Elevaciones Rama
Leverade
Software para Federaciones
Veure Leverade
Propetanque
Todo para a petanca
Veure Propetanque
Elevaciones Rama
Alquiler de maquinaria
Veure Elevaciones Rama
UFEDEGA
Unión Federacións Deportivas Galicia
Veure UFEDEGA

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.